Rozmowa ze Stwórcą.
Halo, dzień dobry! Mogę rozmawiać ze Stwórcą?
– Dzień dobry! Łączę!
– Dzień dobry, moja Duszyczko! Słucham cię uważnie!
– Boże, proszę, spełnij moje najskrytsze życzenia!
– Dobrze, moja droga, wszystko, co sobie zażyczysz! Ale najpierw przełączę cię do Działu Życzeń Spełnionych. Postaraj się zrozumieć, jakie popełniłaś błędy w ubiegłych latach.
Głos w słuchawce: „proszę czekać, łączę z operatorem działu życzeń”. Czekam.
– Witam panią! W czym mogę pomóc?
– Dzień dobry! Przekierował mnie do państwa Stwórca i powiedział, że zanim wypowiem swoje życzenia, byłoby wskazane, żebym odsłuchała poprzednie.
– Rozumiem, szukam, jeszcze chwila… O, są! Pani życzenia, proszę słuchać!
– Słucham z uwagą!
– Zaczynam

:1) Znudziła mi się ta praca! (wykonano: „praca się znudziła!”),

2) Mąż nie zwraca na mnie uwagi! (wykonano: „nie zwraca!”)

,3) Troszeczkę pieniędzy by się przydało! (wykonano: „pieniędzy – troszeczkę!”)

,4) Koleżanki to debilki! (wykonano: „debilki!”)

,5) Żeby chociaż jakieś mieszkanie było! (wykonano: dziesiąte piętro bez windy, poddasze, dach przecieka. „jakieś mieszkanie – jest”!)

,6) Żeby na urlop wyjechać, byle gdzie… (wykonano: do teściów na działkę, „byle gdzie – jest!”),

7) Nikt mi nawet kwiatów nie podaruje (wykonano: „nie podaruje!”).

– Mam kontynuować?     Samego czytania będzie prawie rok…
– Nie, nie, zrozumiałam!!!     Proszę mnie przełączyć do Stwórcy!
– Boże, wszystko zrozumiałam!!!    Będę uważać na swoje myśli i słowa i życzenia!!! A teraz muszę się zastanowić… Mogę zadzwonić później?
– Oczywiście, moja droga!!! Oczywiście!”
… myślcie o tym, CO ma się spełnić, JAK chcecie, aby było, czego CHCESZ (zamiast – czego nie chcesz). Myślcie językiem CELU, a nie językiem PROBLEMU. Myślcie  o tym JAK OTWORZYĆ DRZWI, a nie o tym DLACZEGO SĄ ZAMKNIĘTE.
ja

OCZYSZCZANIE CZAKR ..

ODCZYNIANIE UROKÓW...                       USUWANIE KLĄTW RODZINNYCH...

Uroki pozytywne i negatywne

Odczynianie uroków odnosi się do uroków negatywnych. Oprócz nich istnieją bowiem uroki pozytywne. Nierzadko przecież mówimy, że ktoś nas zauroczył, jest czarujący, ma urok osobisty i czar. Taki urok to pozytywna energia, którą emanuje dana osoba. Jest ona bowiem życzliwie nastawiona do świata i ludzi. W towarzystwie takich osób czujemy się dobrze, towarzyszy nam optymizm dobre samopoczucie, wiara w siebie i swoje możliwości. Jest to urok pozytywny. Niekiedy jednak na naszej drodze staje ktoś naładowany negatywną i bardzo destrukcyjną energią, pełen skrywanej złości, zawistny zazdrosny, ktoś, kto patrzy "złym okiem". Osoba taka wysyła w naszą stronę złą energię rzucając na nas negatywny urok.Często używa się też przedmiotów – przekaźników – czasami, jak w magii VooDoo są niezbędne do rzucenia klątwy.Przedmioty magiczne najczęściej stanowią łącznik między magiem i ofiarą. Może to być wyobrażenie człowieka, który ma zostać obrzucony klątwą, lub po prostu coś, co do niego należy. Tłumaczy się to w ten sposób, że rzecz należąca do kogoś przejmuje jego energię, stając się jego częścią. Im częściej nosimy coś przy sobie, tym bardziej się do tego przywiązujemy, a zdarza się, że przedmiot, jak np. obrączka, czy szczęśliwy talizman praktycznie „przyrasta” do nas. Kiedy nie mamy go przy sobie, czujemy się, jak bez kawałka własnego ciała. Takie przedmioty posiadają wielką moc i niestety dostając się w niepowołane ręce mogą wyrządzić wielkie szkody prawowitemu właścicielowi…

Odczynianie uroków ...

Jednym z ważniejszych czynników, który należy wziąć pod uwagę planując przeprowadzenie rytuału magicznego, jest faza, w jakiej w danym czasie znajduje się Księżyc. Niezależnie od systemu, który praktykujemy, energia Księżyca może w znaczący sposób wspomóc skuteczność naszych działań (zwłaszcza wtedy, kiedy nasze praktyki są ściśle zsynchronizowane z rytmem Księżyca), ale może nam też w tym przeszkodzić, uniemożliwiając osiągnięcie celu, jaki w danym rytuale przed sobą stawiamy. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy nie mamy możliwości i czasu czekać na odpowiednią fazę Księżyca, jednak wówczas musimy liczyć się z tym, że przeprowadzenie danej praktyki magicznej będzie wymagało od nas zwiększonych pokładów energii własnej. Warto także pamiętać, że cykle Księżyca nie tylko oddziałują na konkretne rodzaje magii, ale mają także istotny wpływ na nasze samopoczucie, a co za tym idzie- na rodzaj i siłę naszej psychicznej mocy.Magia działa nie tylko na nasze ciało fizyczne, ale również na duszę, czy ciało astralne, co odbija się na wielu dziedzinach naszego życia. Osoby znajdujące się pod wpływem uroku, często zauważają, że pomimo wielkich starań nie odnoszą żadnych sukcesów. Poza tym, czują się źle, są zniechęcone. Mają problemy ze snem. Cały świat wydaje się być przeciwko nim.W momencie kiedy zauważymy symptomy tego typu, a mamy podejrzenia, że ktoś mógłby chować do nas urazę, lub życzyć nam źle, dobrze jest zgłosić się do osoby pracującej z energią w celu zdiagnozowania objawów i oczyszczenia się, a w przypadku ciężkiej klątwy udać się do osoby zajmującej się właśnie odczynianiem uroków. Często unikanie takiej wizyty może doprowadzić do znacznego pogorszenia się stanu zdrowia ofiary klątwy, lub wpłynąć na jej przyszłe życie (problemy towarzyskie, lub kłopoty ze znalezieniem pracy).Magia nie zaniknęła. Chociaż coraz trudniej odróżnić urok od objawów biorących się z dzisiejszego trybu życia dobrze jest mieć świadomość, że nauka wciąż zostaje trochę w tyle za pewnymi obszarami świata niematerialnego.W takich właśnie sytuacjach warto zastanowić się nad zrobieniem rytuału oczyszczania wahadełkiem lub użycia magii świec do sćiągnięcia uroków.

Ochrona przed urokiem lub klątwą

Często pytacie mnie na czym polega rzucenie uroku, klątwy lub innych czarów i czy można się przed nimi chronić. Otóż w swojej istocie urok lub klątwa jest to astralne oddziaływanie na kogoś bez jego wiedzy. Aby się ustrzec przed ujemnymi skutkami wymienionego wpływu, należy stosować remedia które, są w stanie przerwać takie połączenie lub mu zapobiec. Istnieje bowiem wiele wypróbowanych i prostych sposobów, które może stosować każdy. Jednym z bardziej skutecznych jest węgiel apteczny; ma on bowiem zdolność łatwego wchłaniania gazu, a właściwość ta obejmuje także wszystkie fluidy wydzielane przez ciało astralne. Dla ochrony należy go, mieć go przy sobie. Tym sposobem można się oczyścić samemu, można także oczyścić niewielkie przedmioty, np. pożyczone, zamykając je na 24 godziny pudełku z kawałkami węgla. Po tym czasie węgiel należy spalić lub zakopać. Można stosować różnego rodzaju amulety.

Jeśli to nie pomoże, najlepiej będzie udać się do profesjonalnej wróżki.

Od dawien dawna wróżbici posługiwali się różnego rodzaju rekwizytami i środkami, które miały na celu wywoływanie wizji. Tego rodzaju „narzędzia mantyczne” działają jedynie wtedy, gdy osoba posługuje się nimi obdarzona jest zdolnościami paranormalnymi, w przeciwnym razie nic się nie dzieje. „Narzędzia te można podzielić na 8 kategorii:

1. „Narzędzia” symboliczne
2. „Narzędzia” fascynujące
3. „Narzędzia” analityczne
4. „Narzędzia” mediumiczne
5. „Narzędzia” wibracyjne
6. „Narzędzia” halucynogenne
7. „Narzędzia” pobudzające
8. Hipnoza

1. „Narzędzia” symboliczne

karty i tarot
Technika stosowana już w XVI w., ale która zaczęła się szerzej rozwijać począwszy od XVIII w., kiedy to Etteilla opracowała metodę stosowaną po dziś dzień.

Czytaj więcej...

Dzisiejszy temat ...gdzie kończy się oczyszczanie a zaczyna egzorcyzm...Zaczynam spotykać się z różnymi informacjami typu w moim domu dzieje się coś niedobrego ,słyszę odgłosy,jakieś fatum, ciężar na piersi zmory senne ...Zaczęłam się zastanawiać w jakim momencie trzeba się bać, gdzie jest czas na szałwię a gdzie na egzorcystę ? Jaki rytuał będzie pomocny a jaki tylko zdenerwujemy moce piekielne ...gdzie jest i jaka granica?
Bywa tak, że odwiedzają nas osoby, które swoim zachowaniem i wypowiedziami tworzą niemiłą atmosferę, w której my źle się czujemy. Powstaje zła energia, która zanieczyszcza nam pomieszczenie. Przykleja się nam do pleców, brakuje nam powietrza, czujemy się przygnębieni, bez wigoru, źli nie wiadomo na co. Wszystko to przez złą energie, która zagościła w nas i naszym domu.Takich ludzi ja osobiście nazywam wampirami energetycznymi .Najczęściej są to ludzie chorzy którzy nawet nie wiedzą że zabierają nam energię.Po takich wampirkach można spokojnie posprzątać pomieszczenie białą szałwią potem naładować energetycznie kadzidłem sandałowym i mamy załatwiony problem może jeszcze jakaś modlitwa do Archanioła Michała który bardzo chętnie pomaga ludziom w pozbyciu się złej energii. Poproś go, żeby ci towarzyszył w czasie oczyszczania i wypełnił pomieszczenie swoim niebieskim, Boskim światłem.Ale co gdy mamy do czynienia ze złymi duchami co zrobić, jak się zachować czy sami sobie jesteśmy w stanie pomóc??? czy trzeba od razu iść do egzorcysty.....Może Wy Kochani czytelnicy wdacie się w dyskusję gdzie jest granica ,co zrobić gdy żarty się kończą a zaczynają rządzić ciemne moce      

Dzisiaj zajmę się Talizmanami . Wśród starożytnych kultur i ludów pogańskich amulety były bardzo rozpowszechnione. Podobnie jak w czasach biblijnych tak i teraz uważa się, że amulety otaczają mocą ochroną swego właściciela strzegąc go przed niebezpieczeństwami i negatywną energią. Uważa się że dla skutecznego funkcjonowania amuletu potrzebna jest wiara w jego moc ochronną. Dlatego też nie można się dziwić że wizerunek krzyża stracił na swojej wartości. Najwartościowsze amulety to takie, które są wykonywane indywidualnie dla danego człowieka współdziałając z jego polem energetycznym, czyli aurą. .......... Oko Proroka...... ma na celu ochronę przed tzw. „złym okiem”. Chroni przed złymi czarami czy urokiem. Oko „odbija” rzucone czary;) Słyszałam, że gdy oko pęknie, to znak, że zadziałało właściwie, chroniąc przed złym spojrzeniem. Co ciekawe – oko Proroka - ta nie ma nic wspólnego z islamem, jest to związane głównie z przed-islamskimi wierzeniami ludowymi. Warto pamiętać, że najlepszą ochronę daje niebieskie oko. Czerwona nitka to podobno bardzo skuteczny amulet. Kiedy się zawiąże na ręce dziecka, to nikt go nie urzeknie. Ten amulet jest bardzo stary. 

Czytaj więcej...

Pewne osoby są psychicznymi wampirami, które wysysają energię z twojej aury, by wzbogacić swoją. Czy czułeś się kiedyś „wypompowany”, spędziwszy z kimś trochę czasu? Jest bardzo prawdopodobne, że był to właśnie psychiczny wampir. Tych nieszczęśników na ogół charakteryzuje sztywność w postawie, brak psychicznej świadomości i poczucia własnej wartości. Świadomie lub nie korzystają z energii innych ludzi, pozostawiając ich z poczuciem pustki i frustracji. Jeśli żyjesz z psychicznym wampirem, musisz się nauczyć chronić swoją aurę.

Czytaj więcej...

Według słownika, aura to niewidzialna emanacja lub pole energetyczne, które otacza wszystko, co żyje. A ponieważ istnieje ono wokół wszystkiego, również skała czy stół kuchenny mają aurę. W rzeczywistości aura, otaczając całe ciało, stanowi również część każdej komórki i odzwierciedla całą życiową energię w jej nawet najmniej uchwytnych przejawach. Można więc ją uznać raczej za przedłużenie ciała niż za coś, co je otacza. Nazwa pochodzi od greckiego słowa aura oznaczającego bryzę. Energia przepływająca przez nią odzwierciedla naszą osobowość, tryb życia, myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim jest nasz umysł, ciało i dusza.

Czytaj więcej...

Inaczej określana jest jako chromoterapia. Leczenie kolorami pomaga w niwelowaniu problemów, z jakimi boryka się organizm, takich jak osłabienie, zmęczenie, niska odporność, obniżony nastrój, problemy skórne i zaburzenia metaboliczne. Koloroterapia sprawdza się także u osób, którym nic nie dolega. Kolory pomagają w poprawie samopoczucia. Nie bez znaczenia są zatem odcienie naszych ścian w domu. Na czym polega lecznicze działanie kolorów?

Wpływ kolorów na samopoczucie

Działanie kolorów na nastrój zostało udowodnione. Niektóre barwy poprawiają samopoczucie, inne działają przygnębiająco.

Jakie barwy są przyporządkowane głównym czakrom i częściom ciała?

Czytaj więcej...