Rytuały ,Oczyszczania,Wahadełko ,Magia Świec,Ściąganie Uroków

OCZYSZCZANIE CZAKR ..

ODCZYNIANIE UROKÓW...                       USUWANIE KLĄTW RODZINNYCH...

Uroki pozytywne i negatywne

Odczynianie uroków odnosi się do uroków negatywnych. Oprócz nich istnieją bowiem uroki pozytywne. Nierzadko przecież mówimy, że ktoś nas zauroczył, jest czarujący, ma urok osobisty i czar. Taki urok to pozytywna energia, którą emanuje dana osoba. Jest ona bowiem życzliwie nastawiona do świata i ludzi. W towarzystwie takich osób czujemy się dobrze, towarzyszy nam optymizm dobre samopoczucie, wiara w siebie i swoje możliwości. Jest to urok pozytywny. Niekiedy jednak na naszej drodze staje ktoś naładowany negatywną i bardzo destrukcyjną energią, pełen skrywanej złości, zawistny zazdrosny, ktoś, kto patrzy "złym okiem". Osoba taka wysyła w naszą stronę złą energię rzucając na nas negatywny urok.Często używa się też przedmiotów – przekaźników – czasami, jak w magii VooDoo są niezbędne do rzucenia klątwy.Przedmioty magiczne najczęściej stanowią łącznik między magiem i ofiarą. Może to być wyobrażenie człowieka, który ma zostać obrzucony klątwą, lub po prostu coś, co do niego należy. Tłumaczy się to w ten sposób, że rzecz należąca do kogoś przejmuje jego energię, stając się jego częścią. Im częściej nosimy coś przy sobie, tym bardziej się do tego przywiązujemy, a zdarza się, że przedmiot, jak np. obrączka, czy szczęśliwy talizman praktycznie „przyrasta” do nas. Kiedy nie mamy go przy sobie, czujemy się, jak bez kawałka własnego ciała. Takie przedmioty posiadają wielką moc i niestety dostając się w niepowołane ręce mogą wyrządzić wielkie szkody prawowitemu właścicielowi…

Odczynianie uroków ...

Jednym z ważniejszych czynników, który należy wziąć pod uwagę planując przeprowadzenie rytuału magicznego, jest faza, w jakiej w danym czasie znajduje się Księżyc. Niezależnie od systemu, który praktykujemy, energia Księżyca może w znaczący sposób wspomóc skuteczność naszych działań (zwłaszcza wtedy, kiedy nasze praktyki są ściśle zsynchronizowane z rytmem Księżyca), ale może nam też w tym przeszkodzić, uniemożliwiając osiągnięcie celu, jaki w danym rytuale przed sobą stawiamy. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy nie mamy możliwości i czasu czekać na odpowiednią fazę Księżyca, jednak wówczas musimy liczyć się z tym, że przeprowadzenie danej praktyki magicznej będzie wymagało od nas zwiększonych pokładów energii własnej. Warto także pamiętać, że cykle Księżyca nie tylko oddziałują na konkretne rodzaje magii, ale mają także istotny wpływ na nasze samopoczucie, a co za tym idzie- na rodzaj i siłę naszej psychicznej mocy.Magia działa nie tylko na nasze ciało fizyczne, ale również na duszę, czy ciało astralne, co odbija się na wielu dziedzinach naszego życia. Osoby znajdujące się pod wpływem uroku, często zauważają, że pomimo wielkich starań nie odnoszą żadnych sukcesów. Poza tym, czują się źle, są zniechęcone. Mają problemy ze snem. Cały świat wydaje się być przeciwko nim.W momencie kiedy zauważymy symptomy tego typu, a mamy podejrzenia, że ktoś mógłby chować do nas urazę, lub życzyć nam źle, dobrze jest zgłosić się do osoby pracującej z energią w celu zdiagnozowania objawów i oczyszczenia się, a w przypadku ciężkiej klątwy udać się do osoby zajmującej się właśnie odczynianiem uroków. Często unikanie takiej wizyty może doprowadzić do znacznego pogorszenia się stanu zdrowia ofiary klątwy, lub wpłynąć na jej przyszłe życie (problemy towarzyskie, lub kłopoty ze znalezieniem pracy).Magia nie zaniknęła. Chociaż coraz trudniej odróżnić urok od objawów biorących się z dzisiejszego trybu życia dobrze jest mieć świadomość, że nauka wciąż zostaje trochę w tyle za pewnymi obszarami świata niematerialnego.W takich właśnie sytuacjach warto zastanowić się nad zrobieniem rytuału oczyszczania wahadełkiem lub użycia magii świec do sćiągnięcia uroków.

Ochrona przed urokiem lub klątwą

Często pytacie mnie na czym polega rzucenie uroku, klątwy lub innych czarów i czy można się przed nimi chronić. Otóż w swojej istocie urok lub klątwa jest to astralne oddziaływanie na kogoś bez jego wiedzy. Aby się ustrzec przed ujemnymi skutkami wymienionego wpływu, należy stosować remedia które, są w stanie przerwać takie połączenie lub mu zapobiec. Istnieje bowiem wiele wypróbowanych i prostych sposobów, które może stosować każdy. Jednym z bardziej skutecznych jest węgiel apteczny; ma on bowiem zdolność łatwego wchłaniania gazu, a właściwość ta obejmuje także wszystkie fluidy wydzielane przez ciało astralne. Dla ochrony należy go, mieć go przy sobie. Tym sposobem można się oczyścić samemu, można także oczyścić niewielkie przedmioty, np. pożyczone, zamykając je na 24 godziny pudełku z kawałkami węgla. Po tym czasie węgiel należy spalić lub zakopać. Można stosować różnego rodzaju amulety.

Jeśli to nie pomoże, najlepiej będzie udać się do profesjonalnej wróżki.