Karolina

Bardzo pozytywna wróżka Iwonka    Specjalnie czekałam z tym komentarzem jakiś czas... Praktycznie wszystko się sprawdziło. Zdecydowanie najlepsza wróżka w Bydgoszczy.

czwartek, 17 sierpień 2023 11:40
Justyna

Jeszcze kilka tygodni temu tkwiłam uwikłana w uczucia do żonatego mężczyzny.Wróżki odprawiały rytuały i twierdziły,iż wszystko wróci do normy..że powróci utracone uczucie - byłam zwodzona przez prawie rok. W trudnym dla mnie okresie natrafiłam na Wróżkę Ivet -wróżba okazała się dla mnie drózgocąca i masakrycznie bolesna!!...ale prawdziwa,nie było żadnej szansy na udany związek !!.Mężczyzna na którym zależało mnie najbardziej na świecie okazał się zwykłym pantoflarzem ,grającym na moich emocjach...niegodnym moich uczuć kłamcą.Przeżyłam szok..ale jestem wdzięczna Wróżce Ivet..za słowa prawdy,za profesjonalizm...CHYLĘ CZOŁA KU PANI UMIEJĘTNOŚCIOM..dziekuję za empatię..staram się żyć na nowo..chociaż słabo mi to wychodzi.

czwartek, 10 listopad 2022 00:51
nazwa firmy

Pozdrowiam wróżkę! fajna nazwa firmy 

wtorek, 06 wrzesień 2022 11:41
Marta

Bardzo oczyszczające i pomocne spotkanie. Wróżka i karty czytały ze mnie jak z otwartej księgi. Pierwszy raz od wielu miesięcy znowu czuję, ze wiem co robić i ze moja intuicja mnie nie myli. Dziękuję i ściskam mocno. :*

niedziela, 01 sierpień 2021 13:37
Katarzyna

Bardzo polecam, wiele rzeczy się juz sprawdziło, Wróżka wiedziała nawet o takich rzeczach, że aż w pewnym momencie rozbawilo mnie to, ponieważ nigdy nikt nie mógł o nich wiedzieć, podawała nawet konkretne daty. Żadnych zastrzeżeń, pełne zaufanie, widać pewność w głosie, mogę tylko polecić. 

sobota, 17 lipiec 2021 13:09
Zbyszek

Byłem w dniu wczorajszym i jestem pozytywnie zaskoczony. To co usłyszałem o sobie i bliskich to wszystko dokładnie się zgadzało, co do przyszłości to jestem pozytywnie nastawiony, otrzymałem bardzo dużo energii. Dzięki temu spotkaniu wierzę że czeka mnie lepsze życie i że w końcu uwierzę w siebie. Z całego serca polecam, naprawdę warto skorzystać. Jeszcze raz dziękuję za spotkanie.

środa, 14 lipiec 2021 05:57
Grazyna

Iwonko.Znamy sie wiele lat.Zawsze moge na Ciebie  liczyc,na Twoje wsparcie i dobre slowo.Nigdy sie nie zawiodlam.Pelen profesjonalizm,100% trafnosc.Jestes lekarstwem na kazde zlo. Z calego serca polecam!Jako czlowiek masz piekne i wielkie serce,nie tylko przez pryzmat wróżb. Dzieki  Tobie wiele razy uniknelam zyciowych błędów,napelnilas wiara i nadzieja zawsze,kiedy tego potrzebowalam.Dziekuje,ze jesteś 

wtorek, 06 lipiec 2021 16:46
Karolina

Iwonko, zawsze rozwiejesz moje wątpliwości i rozjaśniacz niejasne sytuacje . Twój tarot zawsze się sprawdza i pomaga mi podejmować słuszne decyzje. Jesteś najlepsza i najbardziej kompetentna wróżka na świecie ??dziekuje Ci i jeszcze nie taz poproszę Cię o tarot??

niedziela, 27 czerwiec 2021 08:25
Dominika

 Najlepsza wróżka ! Niesamowita osoba obdarzona niezwykłym darmem Wróżenia króre zawsze się sprawdza!, konkretne odpowdzi na zadawane pytana , polecam!!!!   

sobota, 26 czerwiec 2021 17:10
Andrzej

Jestem bardzo zaskoczony trafnością wróżby . To niemożliwe że z takich obrazków można wyczytać tak wiele. Dzięki wróżbom udało mi się w czas zareagować . Dziękuje  Ivet

sobota, 26 czerwiec 2021 09:45
Powered by JoomVita VitaBook